TEKİRDAĞ PALETLİ EKSKAVATÖR OPERATÖR KURSU 0 555 485 99 02

0 555 485 99 02
tekirdağ paletli ekskavatör operatörlük belgesi kırklareli paletli kato belgesi edirne ekskavatör ehliyeti ergene paletli kato ehliyeti lüleburgaz ekskavatör belgesi saray ekskavatör belgesi kapaklı kato silivri ekskavatör belgesi muratlı kato belgesi


EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ;

Ekskavatör Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, kaya, toprak, kil, cevher vb. malzemelerin kazıma, doldurma ve yükleme / boşaltma işlemlerini, ekonomik ve güvenli bir şekilde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir. Eskavatör, exavatör olarak da bilinir.

Ekskavatörler amaca göre, lastik tekerlekli veya paletli, yapacağı işin cinsine göre özel ataşmanlı olabilir. Özel ataşmanlar ve ekipmanlar kullanarak kırma, çakma, kaldırma, itme, çekme gibi amaçlar için de kullanılabilen ekskavatörün en önemli özelliği, dönerek çalışabilme kabiliyeti sayesinde bu işleri yer değiştirmeden yapabilmesidir. Hareket kabiliyetinin çok yüksek olması, kazı ve yüklemeyi aynı anda yapabilmesi nedeniyle, ekskavatör en yaygın kullanılan iş makinasıdır. Ekskavatör, genel olarak yapı temellerinde, hendek kazılannda, hareket sahası kısıtlı olduğundan kazma ve yükleme işlemlerinin bir arada yapılması gereken kazılarda, drenaj ve sulama kanalları kazılarında, kırma işlerinde ve tünellerde kullanılır. Ekskavatörlerin büyüklüğü yapılacak kazının amacına göre değişir. Paletli bir ekskavatörün temel elemanları gösterilmektedir. Ekskavatör, yürüyüş şasesi ve kuleden oluşur. Kule üzerinde karşı ağırlık, kaporta, motor, kabin, bom, kol, kepçe ve silindirler bulunur. Kule, yürüyüş şasesi üzerinde 3.600 dönme kabiliyetine sahiptir. Ekskavatör, kazma, koparma ve taşıma işlemlerini hidrolik silindirleri ve motorları vasıtası ile yapar. Yürüyüş ve kule dönüş işlemleri hidrolik motorlarla; bom, kol, ve kepçe hareketleri ise hidrolik silindirlerle sağlanır. Motor tarafından üretilen güç bir aktarma organı vasıtasıyla hidrolik pompaya iletilir. Hidrolik pompa tanktan aldığı hidrolik yağı kumanda valfleri vasıtasıyla komutlara göre hidrolik silindirlere ve hidrolik motorlara gönderir.

EKSKAVATÖR (KATO) OPERATÖRLÜK EHLİYETİ HİZMET BÖLGELERİMİZ;

Trakya Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Çorlu Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Çerkezköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Ulaş Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Marmaracık Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Kapaklı Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Saray Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Vize Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Lüleburgaz Beko Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Silivri Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Kızılpınar Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Veliköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Hayrabolu Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Velimeşe Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Tekirdağ Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Marmaraereğlisi Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Yeniçiftlik Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Babaeski Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Süleymanpaşa Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Edirne Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Lüleburgaz Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Büyükkarıştıran Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Muratlı Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Keşan Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Malkara Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu Kursu, Süloğlu Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Havsa Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Uzunköprü Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Edirne Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Silivri Selimpaşa Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Enez Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, İpsala Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Meriç Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Lalapaşa Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Ergene Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Ergene Sağlık Mahallesi Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Hayrabolu Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Şarköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Kırklareli Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Pınarhisar Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Hadımköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti  Kursu, Çatalca Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Arnavutköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Sultanköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Misinli Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Demirköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Esenyurt Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Gebze Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Çanta Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Avcılar Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Beylikdüzü Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Kıyıköy Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, İğneada Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu, Kumbağ Ekskavatör (Kato) Ehliyeti Kursu olarak Trakya'nın tüm bölgelerinde kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz.

KAYIT İÇİN HEMEN ARAYINIZ : 0 555 485 99 02  

 

VERDİĞİMİZ İŞ MAKİNESİ OPERATÖRLÜK BELGELERİ

 

# Forklift Operatörlük Belgesi

# Loder (Yükleyici) Operatörlük Belgesi

# Beko Loder Operatörlük Belgesi

# Ekskavatör Operatörlük Belgesi

# Zemin Delgi ve Sondaj Operatörlük Belgesi 

# Eletrikli Transpalet Operatörlük Belgesi 

# Kule Vinç Operatörlük Belgesi

# Mobil Vinç Operatörlük Belgesi

# Tavan Vinci Operatörlük Belgesi

# Dozer Operatörlük Belgesi

# Silindir Operatörlük Belgesi

# Manitou Operatörlük Belgesi

# Zemin Süpürme Operatörlük Belgesi

# Greyder Operatörlük Belgesi

# Asvalt Serme Operatörlük Belgesi (Finişer)

# Asvalt Kazıma Operatörlük Belgesi (Freze)

# Personel ve Yük Yükseltici Operatörlük Belgesi (Sepetli Vinç, Manlift)

# Biçerdöver Operatörlük Belgesi

# Terminal Çekici Operatörlük Belgesi

# Liman Saha İstif Operatörlük Belgesi

# Araç Kurtarma Çekme Operatörlük Belgesi

# İtfaiye / Arazöz Operatörlük Belgesi

# Karla Mücadele Operatörlük Belgesi

# Beton Pompası Operatörlük Belgesi

# Kaya Kamyonu Operatörlük Belgesi

# Katı Atık (Çöp Kamyonu) Sıkıştırma Operatörlük Belgesi

# Beton PüskürmeOperatörlük Belgesi

# Transmikser (Miser) Operatörlük Belgesi

#  Vidanjör Operatörlük Belgesi

 

VERDİĞİMİZ SÜRÜCÜ (EHLİYET) BELGESİ SINIFLARI

 

A, A1, A2 Sınıfı : Motosiklet Ehliyetleri

B Sınıfı   : Manuel ve Otomatik Ehliyet

C1 Sınıfı : Kamyonet Ehliyeti

C Sınıfı   : Kamyon Ehliyeti

CE Sınıfı : TIR (Çekici) Ehliyeti

D Sınıfı   : Otobüs Ehliyeti

 

VERDİĞİMİZ SRC BELGESİ TÜRLERİ

 

SRC1  : Uluslararası Yolcu Taşımacılığı 

SRC2  : Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı 

SRC3  : Uluslararası Eşya-Kargo Taşımacılığı 

SRC4  : Yurtiçi  Eşya-Kargo Taşımacılığı

SRC5  : Tehlikeli Madde Taşımacılığı 

SRC5 + Tanker, Patlayıcı, Radyoaktif Taşımacılığı

 

VERDİĞİMİZ DİĞER BELGELER

 

# Psikoteknik Belgesi

# Sayısal Takograf Kartı (Dijital Ehliyet)

# 100 Ceza Puanı Belgesi

# Sapancı ve İşaretçi Eğitimi (Belgesi)

# 69 Yaşa Kadar SRC Uzatma İşlemleri


VERDİĞİMİZ ORTA DÜZEY YÖNETİCİ (ODY) / ÜST DÜZEY YÖNETİCİ (ÖDY) BELGELERİ

 

ODY-1 : Yurt dışı Yolcu Taşımacığı Orta Düzey Yönetici 

ODY-2 : Yurt içi Yolcu Taşımacığı Orta Düzey Yönetici 

ODY-3 : Yurt dışı Yük Taşımacığı Orta Düzey Yönetici 

ODY-4 : Yurt  içi Yük Taşımacığı Orta Düzey Yönetici 

ÜDY-1 : Yurt  dışı Yolcu Taşımacığı Üst Düzey Yönetici 

ÜDY-2 : Yurt içi Yolcu Taşımacığı Üst Düzey Yönetici 

ÜDY-3 : Yurt dışı Yük Taşımacığı Üst Düzey Yönetici 

ÜDY-4 : Yurt içi Yük Taşımacığı Üst Düzey Yönetici 

 

SAĞLADIĞIMIZ HİZMELERİMİZ

 

Tüm İş Makineleri Operatörlük Ehliyetleri (Forklift, Beko Loder, Loder, Eskavatör, Greyder, Dozer, Silindir, Mobil (Hiyap) Vinç, İşaretçi ve Sapancı Belgesi, Tavan Vinci, Kule Vinci, Elektrikli Traspalet, Terminal Çekici, Personel ve Yük Yükseltici, Manlift, Finişer, Freze, Araç Çekme ve Kurtarma, Beton Pompası, Beton Püskürtme, Beton Mikseri, Zemin, Yol Süpürme ve Temizleme Makinesi, Karla Mücadele Aracı, Kaya Kamyonu, Zemin Delgi ve Sondaj Makinesi, Vidanjör, Arazöz-İtfaiye), SRC1 Yurt dışı Yolcu Taşıma Belgesi, SRC2 Yurt içi Yolcu Taşıma Belgesi, SRC3 Yurt dışı Kargo ve Yük Taşıma Belgesi, SRC4 Yurt içi Kargo ve Yük Taşıma Belgesi, SRC5 Tehlikeli Madde Taşmacılığı Belgesi, Tanker Taşımacılığı Belgesi, Patlayıcı Maddeler Taşımacılığı Belgesi, Radyoaktif Maddeler Taşımacılığı Belgesi, Psikoteknik Belgesi, B Sınıfı Manuel ve Otomatik Ehliyet, C Sınıfı Kamyon Ehliyeti, CE Sınıfı TIR Çekici Ehliyeti, D Sınıfı Otobüs Ehliyeti, 100 Ceza Puanı Belgesi, Sayısal Takograf Kartı (Dijital Ehliyet) ve 69 yaşa kadar SRC uzatma İşlemleri yapılır.

 

HİZMET BÖLGELERİMİZ

 

Trakya Bölgesi'nin tamamında; Tekirdağ Merkez, Süleymanpaşa, Kumbağ, Çorlu, Çerkezköy, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Kapaklı, Saray, Ergene, Ergene Sağlık Mahallesi, Ulaş, Marmaracık, Muratlı, Hayrabolu, Şarköy, Marmaraereğlisi, Sultanköy, Yeniçiftlik, Kırklareli Merkez, Lüleburgaz, Büyükkarıştıran, Misinli, Babaeski, Vize, Pınarhisar, Demirköy, Kıyıköy, Edirne Merkez, Keşan, Malkara, Uzunköprü, İpsala, Süloğlu, Havsa, Enez, Meriç, Lalapaşa, Silivri, Selimpaşa, Çanta, Değirmenköy, Hadımköy ve Çatalca'da itina ile kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz.

 

KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU MD. 1’DE TANIMLANDIĞI ÜZERE;

 

İş Makineleri: Yol inşaat makineleri ile benzeri tarım, sanayi, bayındırlık, milli savunma ile çeşitli kuruluşların iş ve hizmetlerinde kullanılan; iş amacına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilmiş; karayolunda insan, hayvan, yük taşımasında kullanılamayan motorlu araçlardır. (Değişik: 17.10.1996-4199/1 md.)

 

OPERATÖR;

 

Kendi başına ve belirli bir süre içerisinde İş Makinesini yaptığı iş ve özelliğine uygun emniyetli ve verimli kullanan, iş makinesinin çalışma öncesi ve çalışma sonrası kontrol bakım ve ayarlarını yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

 

KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU MD 42’DE TANIMLANDIĞI ÜZERE;

 

İş Makinelerinin (Forklift, Beko Loder, Loder, Greyder, Dozer, Mobil Vinç vb.) sürücülerinin eğitimleri ve eğitimde başarılı olanların sertifikaları Milli Eğitim Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü veya Makine Mühendisleri Odaları’nca, tarım sektöründe kullanılan iş makinelerinin (Biçerdöver vb.) eğitimleri ve eğitimde başarılı olanların sertifikaları ise Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım Bakanlığı’nca verilir. Kursların eğitim ve staj süreleri Milli Eğitim Bakanlığı’nca saptanır.

 

OPERATÖRLÜK BELGESİ;

 

Karayolları Trafik Kanununun 42. Maddesi gereğince İş Makinesi kullanıcıların Sahip olması gereken belgedir.

 

G SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ;

 

Yalnız İş Makinesi; Operatörlük Belgesine sahip ve karayolunda hareket edecek lastik tekerli makineleri kullanacak kişilerin almak zorunda olduğu “G” sınıfı sürücü belgesidir.

 

TRAKYA'NIN BÜTÜN BÖLGELERİNDE EN HIZLI İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRLÜK EHLİYETLERİ, OTOMOBİL (MANUEL VE OTOMATİK) EHLİYETİ, KAMYON EHLİYETİ, TIR EHLİYETİ, OTOBÜS EHLİYETİ, DİJİTAL EHLİYET, SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5 VE PSİKOTEKNİK BELGELERİNİ VEREN KURUMUZ.

 

TÜM TRAKYALI HEMŞEHRİLERİMİZİ MESLEK SAHİBİ YAPMAK İÇİN BEKLİYORUZ.

 

KAYIT İÇİN HEMEN ARAYINIZ : 0 555 485 99 02      2 Şubat Cuma 2024 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Tekirdağ Ekskavatör Operatörlük Belgesi, Kırklareli Paletli Ekskavatör Belgesi, Edirne Paletli Ekskavatör Ehliyeti, Ergene Ekskavatör Ehliyeti, Lüleburgaz Paletli Ekskavatör, Belgesi Saray Ekskavatör Belgesi, Kapaklı Ekskavatör Ehliyeti, Silivri Ekskavatör Belgesi, Silivri Ekskavatör Ehliyeti., Benzer kelimelerden birini aratarak Verdiğimiz Hizmetler Alanında bulunan tekirdağ paletli ekskavatör operatörlük belgesi kırklareli paletli kato belgesi edirne ekskavatör ehliyeti ergene paletli kato ehliyeti lüleburgaz ekskavatör belgesi saray ekskavatör belgesi kapaklı kato silivri ekskavatör belgesi muratlı kato belgesi Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

    | 1741 kez okundu |


    TEKİRDAĞ PALETLİ EKSKAVATÖR OPERATÖR KURSU 0 555 485 99 02